Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK – bez výpusti, chromová SATBSDA285PCR


Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK – bez výpusti

Páková stojánková vysoká umyvadlová baterie bez výpusti. V chromovém provedení. Výška baterie je 32,2 cm. Ramínko je ve výšce 25,4 cm.

Designová krása

Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK je stvořena pro náročné zákazníky, kteří si cení nejen kvality, ale také designu. Chromové provedení v kombinaci s pákovou stojánkovou baterií vytváří nezapomenutelný zážitek.

Funkčnost

Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK bez výpusti nabízí nejen skvělé designové řešení, ale také vynikající funkčnost. Vysoká výška baterie umožňuje pohodlné mytí rukou, a to i ve větší nádobě. Díky pákové stojánkové konstrukci si můžete baterii snadno ovládat.

Kvalita

Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK je vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, aby odolala každodennímu používání. Chromové provedení zaručuje odolnost vůči korozi a snadné čištění. Na baterii jsou použity kvalitní ventily, aby nedocházelo k úniku vody a baterie mohla být co nejefektivněji využívána.

Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK

Montáž

Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK je snadno montovatelná. Stačí ji namontovat na umyvadlo a zapojit do vody. Pokud si nejste jisti, zda zvládnete montáž sami, neváhejte a obraťte se na odborníky. Vyškolený personál Vám baterii namontuje za výhodnou cenu.

Kde baterii zakoupit?

Vysoká umyvadlová baterie SAT DARK bez výpusti je k zakoupení na mnoha e-shopech a prodejnách. My Vám však doporučujeme využít služeb internetového obchodu Kupsinabytek.cz, kde si můžete baterii vybrat z množství produktů a využít výhodných akcí.

Akční nabídka