Variabilní pohovka Karup Design Lean Raw Linen – recenze a specifikace produktu

Elegantní dvojí řešení


Elegantní model Lean od oblíbené dánské značky Karup Design není kompromisem, ale plnohodnotným dvojitým řešením. Poslouží jako jednoduchá a komfortní pohovka i prostorné lůžko o ploše 130 x 190 cm a výšce 21 cm. To je příjemné pro ty, kdo rádi mají na spaní více prostoru.

Konstrukce a rozložení


Pro jistotu perfektní stability má konstrukce troje nožky. V minimalistickém duchu je navržen i postup rozložení. Tak má totiž promyšlený design sloužit. K spokojenému a pohodovému bydlení. Pokud tedy hledáte netradiční řešení, může vás tento kus nábytku zaujmout.

Údržba a čištění


Než vás ale zláká pevná a příjemná opora futonu, nezapomeňte před ulehnutím k spánku použít prostěradlo. Při dlouhodobém užívání může přijít vhod i chránič matrace. K údržbě nejlépe poslouží pravidelné vysávání a případné skvrny neprodleně otírat suchým hadříkem. Tekuté přípravky a hrubší čisticí náčiní by mohlo poškodit textilii a zanechat mapy. Generální úklid tedy raději nechte na odbornících. Čistírna matrací nebo čalouněného nábytku si s takovým úkolem určitě dobře poradí.

Velikost balení


Velikost balení je 18 x 191 x 17 cm (19 kg), respektive 130 x 90 x 27 cm (15 kg), takže se snadno vejde i do menších prostor.

Pohovka Karup Design

O značce Karup Design


Značka Karup Design je dánskou společností, která vyrábí nábytek, převážně z bambusu a dřeva. Její filosofií je kvalita, trvanlivost a přirozenost, což je patrné i u této variabilní pohovky, kde jsou použity výhradně kvalitní materiály. Karup Design dokázal spojit minimalistický design s komfortem a praktičností. Proto není divu, že má tato firma stále více fanoušků po celém světě.

Celkově řečeno, pohovka Karup Design Lean Raw Linen přináší stylové řešení do vašeho bytu. Své pozice rozhodně nebude zklamáním a slouží vám jak při večerním posezení, tak při nočním odpočinku. Pokud vás tedy zaujala, můžete si ji objednat zde: https://www.brega.cz/produkt/variabilni-pohovka-karup-design-lean-raw-linen.