Stylový design a kvalita v jednom – černý lustr TELTRIO 11175


Osvětlení pro moderní bydlení

Lustr TELTRIO 11175 je perfektním doplňkem pro každý moderní interiér. S jeho trojitým kovovým závěsným systémem a třemi stínidly rozdílných tvarů černé barvy se postará o dostatečné osvětlení a zároveň svým designem dodá vašemu bydlení styl. Pokud hledáte lampu, která bude jak moderní, tak kvalitní, právě jste ji našli.

Moderní design

Černý lustr je v současné době velmi populární a to nejen díky svému minimalistickému vzhledu, ale také díky tomu, že se hodí k různým stylům zařízení. TELTRIO 11175 navíc kombinuje černou barvu s kovovými prvky, což z něj dělá unikátní kousek, který si zamilujete.

Vysoká kvalita

Lustr TELTRIO 11175 je vyroben z kvalitních materiálů, což zaručuje jeho dlouhou životnost a odolnost. Kovový závěsný systém a stínidla jsou pevně spojeny a spolehlivě drží svou pozici. Navíc je lampa dodávána s kvalitními žárovkami, které vám poskytnou dostatečné množství světla.

Jednoduchá montáž

Instalace lustru je velmi snadná a samozřejmě je k němu přiložený návod. V případě, že si nejste jisti, zda si s montáží poradíte, je vhodné nechat instalaci na odborníka. Protože ale lustr TELTRIO 11175 má jednoduchou konstrukci, většinu práce zvládnete i sami.

Závěr

Lustr TELTRIO 11175 je skvělým řešením pro každého, kdo hledá moderní a kvalitní osvětlení. S jeho trojitým kovovým závěsným systémem a třemi stínidly v podobě výrazných geometrických tvarů dodá vašemu interiéru eleganci a styl. Pokud se vám líbí, můžete si ho zakoupit na stránkách Nábytku levněji, který ho prodává za velmi přijatelnou cenu.

TELTRIO 11175