Stylová komoda Dutchbone Juju v výšce 53 cm


O nizozemské značce Dutchbone

Nizozemská značka Dutchbone vyrábí nábytek a doplňky z přírodních materiálů, díky kterým je každý kousek originál. K jejich zpracování využívají tradiční často rukodělné techniky. A tak vznikne kombinace, která z těchto produktů vytvoří kousky, které udělají z vašeho domova domov v tom pravém slova smyslu ♥.

Stylová komoda Dutchbone Juju

Komoda Dutchbone Juju

Komoda Dutchbone Juju je svým designem zcela originální. Díky své výšce 53 cm ji snadno umístíte do menších prostor. Komoda je vyrobená z kombinace dřeva a kovu, které jí dodávají unikátní charakter. Tuto komodu vám nabízí Interierio, specialisté na designový nábytek a doplňky do interiéru.

Popis komody Dutchbone Juju:

  • Rozměry: 53 cm výška, 53 cm šířka, 35 cm hloubka
  • Vyrobeno z kombinace kovu a dřeva
  • Jedinečný design
  • Ideální pro menší prostory
  • Dodává se sestavena

Využití komody Dutchbone Juju

Tato komoda se hodí do různých typů interiérů. Můžete ji umístit do obývacího pokoje jako doplněk k pohovce nebo křeslu, nebo ji využít jako úložný prostor v ložnici či pracovně. Vyniknout bude i v kombinaci s dalšími kousky nábytku z kolekce Dutchbone. Tato komoda je praktická a zároveň designová a dokáže tak oživit každý interiér.

Závěr

Komoda Dutchbone Juju je skvělým doplňkem do vašeho interiéru, který díky svému originálnímu designu zaujme každého návštěvníka. Může být využita jako praktický úložný prostor nebo jen jako zajímavý prvek v dekoraci místnosti. Pokud jste fanoušky zajímavého designu a kvalitního vybavení interiéru, neváhejte a pořiďte si komodu Dutchbone Juju hned teď.