Sprchový kout SAT Walk-In Xmotion 120×80 cm – štíhlá a elegantní volba pro váš koupelový prostor

Sprchová zástěna walk-in je moderní a praktickou volbou pro každou moderní koupelnu. Koupí této sprchové zástěny značky SAT získáte nejen jednoduchost a eleganci, ale i dostatek komfortu pro každodenní použití.

Charakteristika produktu

Tento sprchový kout obsahuje boční zástěnu s profilem v černém matném provedení a výplní z čirého skla s dekorem transparent. Právě díky této kombinaci se sprchový kout SAT Walk-In Xmotion stane dominantou vaší koupelny a zároveň jí dodá útulnost. Navíc povrchová úprava Easy Clean usnadňuje čištění a minimalizuje usazování vodního kamene.

Obdélníkový sprchový kout 120×80 cm se hodí do většiny koupelen a nabízí možnost levé i pravé orientace. Vše je díky přesnému zpracování a vysoké kvalitě materiálů skvěle promyšlené pro vaše bezpečí a pohodlí.

Výhody sprchového koutu SAT Walk-In Xmotion

Zástěna je vyrobena z kvalitního a odolného materiálu, díky čemuž je velmi odolná a dlouho slouží. Jedinečná povrchová úprava nabízí velmi snadné čištění, takže vám život ve vaší koupelně usnadní. Zastoupení značky SAT, záruka kvality a jistota dobrého výběru dělají z tohoto sprchového koutu na trhu lídra v oboru.

Vyberte si sprchový kout SAT Walk-In Xmotion s námi!

Váš koupelnový interiér může být v designu kompletní. Navštivte naši webovou stránku www.velkynabytek.cz a vyberte si kus od značky SAT, který vám bude sloužit po mnoho let a budete se k němu stále rádi vracet. Vaše koupelna bude ještě útulnější a čistší než kdy dříve, nebude chybět žádný důležitý detail a každodenní používání vaší koupelny bude příjemné.

sprchový kout SAT Walk-In Xmotion

Vybírejte s námi kvalitní produkty, které vám nabízíme za skvělou cenu. Nemusíte kilometrově cestovat, abyste si zvolili ty nejlepší produkty a nenechali se odrazovat nízkou kvalitou zboží. My nabízíme pouze kvalitní zboží, které je vyrobeno z osvědčených materiálů, a to vše za opravdu přijatelnou cenu. Navštivte naši stránku a přesvědčte se o našich kvalitách a výhodách, které vám nabízíme.

sprchový kout SAT Walk-In Xmotion

Myslete na to, že správně zvolený koutek pro vaši koupelnu může udělat skutečný zázrak ve vašem interiéru. Vyberte si proto sprchový kout SAT Walk-In Xmotion a můžete si být jisti, že uděláte správnou volbu!