Sprchové dveře Ravak Supernova v šířce 90 cm – perfektní volba do vaší koupelny!


Popis produktu

Sprchové dveře Ravak Supernova v šířce 90 cm jsou bezesporu skvělou volbou pro každou koupelnu. Jedná se o kvalitní sprchové dveře se sklem s dekorem Grape a bílým profilem, který se skvěle hodí k modernímu zařízení koupelny.

Dveře jsou bez vaničky, takže se dají použít v různých prostorových řešeních. Díky svému designu vypadají velmi stylově a elegantně.

Sprchové dveře jsou vybaveny technologií RAVAK AntiCalc®, díky které získávají sklo hydrofobní účinky. To znamená, že povrch skla se stane vodoodpudivým a voda se bude snadno odkapávat. Uživatelé si tak budou moci užít sprchu bez nutnosti častého čištění skla.

Dveře jsou posuvné, což je praktické řešení zejména v malých koupelnách, kde by otevírání dvířek mohlo být omezující.

Sprchové dveře Ravak Supernova v šířce 90 cm jsou k dispozici v levé i pravé orientaci, takže si je můžete vybrat podle toho, jak vám vyhovuje.

Poznámka k produktu:

Jedná se pouze o 1/2 sprchového koutu, proto je nutné přikoupit druhou polovinu v požadovaném rozměru.

Technické parametry:

  • šířka: 90 cm
  • bez vaničky
  • profil v bílé barvě
  • výplně z neprůhledného skla s dekorem Grape
  • posuvný systém otevírání
  • levá i pravá orientace

Cena

Cena pro tento produkt je 5 790 Kč.

Závěr

Pro všechny, kteří hledají kvalitní a elegantní sprchové dveře do své koupelny, jsou sprchové dveře Ravak Supernova v šířce 90 cm perfektní volbou. Díky svému designu se hodí do moderního prostředí a díky technologii RAVAK AntiCalc® jsou velmi praktické a snadno se udržují v čistotě. Pokud tedy hledáte kvalitní výrobek za rozumnou cenu, rozhodně doporučujeme tento produkt zakoupit. Produkt si můžete zakoupit ZDE.

sprchové dveře Ravak Supernova