Set sprchového koutu a vaničky – čtvrtkruh 90×90 cm Multi Basic od SIKO


Popis produktu

Set sprchového koutu a vaničky čtvrtkruh 90×90 cm Multi Basic od SIKO je skvělým řešením pro každou koupelnu. Tento set kombinuje sprchový kout a vaničku, což ušetří prostor a zároveň vyřeší problém s únikem vody z kouta.

Výplň setu je z neprůhledného skla a je opatřena dekorem Chinchilla, který skvěle doplní design vaší koupelny. Barva profilů je bílá, což se hodí ke všem interiérům.

Set obsahuje posuvný systém otevírání, což je velká výhoda především pro menší koupelny, které mají omezený prostor pro otevírání koupelnových dveří.

Levá i pravá orientace zajišťuje, že set bude vhodný pro každou koupelnu a lze ho umístit tak, jak nejlépe vyhovuje vám a vašim potřebám.

Vlastnosti produktu

Rozměry: čtvrtkruh 90×90 cm

Výplň: neprůhledné sklo s dekorem Chinchilla

Barva profilů: bílá

Posuvný systém otevírání

Levá i pravá orientace

Montáž

Při montáži setu sprchového koutu a vaničky čtvrtkruh 90×90 cm Multi Basic od SIKO je nutné dodržet následující postup:

  1. Odstranění starého koutu a vaničky
  2. Změření prostoru pro nový set
  3. Montáž vaničky
  4. Montáž koutu a spojení s vaničkou
  5. Zkouška vodotěsnosti

Cena a dostupnost

Set sprchového koutu a vaničky čtvrtkruh 90×90 cm Multi Basic od SIKO je k dispozici za cenu 8 999 Kč. Produkt je skladem a můžete si ho zakoupit přímo na stránkách našeho e-shopu.

Závěr

Set sprchového koutu a vaničky čtvrtkruh 90×90 cm Multi Basic od SIKO je skvělým řešením pro každou koupelnu. Kombinace koutu a vaničky ušetří prostor a současně vyřeší problém s únikem vody. Výplň z neprůhledného skla s dekorem Chinchilla doplní design vaší koupelny a barva profilů bílá se hodí ke všem interiérům. Díky posuvnému systému otevírání se set hodí i do menších koupelen s omezeným prostorem pro otevírání dveří. Závěrem je důležité dodržet správný postup montáže a produkt zakoupit na stránkách našeho e-shopu.