Přiveďte si atmosféru Paříže do své ložnice s povlečením Bella Paris

Nechte se zlákat povlečením se zajímavým vzorem. Je vyrobeno z mikrovlákna, které je velice příjemné na dotek a svou strukturou připomíná hedvábí. Jistě také oceníte snadnou údržbu, povlečení rychle schne, nežmolkovatí a málo se mačká. Pro maximální pohodlí je povlečení opatřeno zapínáním na zip. Doporučujeme prát i sušit naruby a po vyprání ihned pověsit.

Doporučujeme toto povlečení všem, kteří touží po romantické atmosféře a chtějí nahlédnout do kouzelného světa Paříže. Jestliže milujete romantiku, auteurské kino, umění i architekturu, pak je toto povlečení ideální volbou právě pro vás.

Zajímavý design

Povlečení Bella Paris má své nezaměnitelné kouzlo díky svému originálnímu designu. Na bílém podkladu najdete různé symboly Paříže, jako jsou Eiffelova věž, kouřící komíny kaváren, slavné komiksové bubliny a psí tlapky, které připomínají francouzskou buldogu nebo labradora. Pro dokonalý vzhled je celé povlečení zalité do jemné růžové barvy, která působí velmi subtilně a romanticky.

Je to také perfektní tip na dárek pro vaše blízké, kteří milují Francii a francouzskou kuchyni, francouzskou módou a francouzský umění – povlečení Bella Paris ihned vytvoří jedinečnou atmosféru, která okouzlí každého.

Vyberte si správnou velikost

Povlečení Bella Paris je k dostání ve dvou velikostech: 70 x 90 cm (povlak na polštář) nebo 140 x 200 cm (povlak na přikrývku).

Není nic lepšího než se po náročném dni uložit do postele a ponořit se do světa snů z Paříže. Objednejte si své povlečení Bella Paris zde.

Bella Paris

Pro maximální pohodlí a zdravý spánek si vyberete takovou velikost, která vám bude sedět dobře a ve které se budete cítit příjemně. Určitě si uvědomíte, jak moc může mít kvalitní a stylové povlečení vliv na kvalitu vašeho spánku a celkové pohody. Vydejte se do Paříže s povlečením Bella Paris.