Přehledný přírodní botník Germania Topix 3772 s rozměry 96 x 40 cm z masivního dřeva


Přehledný přírodní botník Germania Topix 3772

Luxusní botník Topix je vybavena kvalitním podsedákem, který je odolný proti opotřebení. Praktickou výhodou jsou i kvalitní ABS hrany a tiché zavírání. Doporučujeme botník využít s panelovým věšákem ze stejnojmenné produktové řady.

Topix bude také skvěle ladit s ostatními kousky nábytku ze stejné kolekce nebo s dřevěnými a světlými prvky v moderním stylu.

Rozměry botníku

Rozměry botníku jsou 96 x 40 cm. Tento přírodní botník je vyroben z masivního dřeva, což jej činí pevným a stabilním. Navíc má botník příjemnou přírodní vůni, která se snoubí s moderním designem.

Kvalitní podsedák a tiché zavírání

Botník Topix je vybaven kvalitním podsedákem, který dokáže odolat pravidelnému používání a opotřebení. Botník má navíc tiché zavírání, takže se nebudete muset obávat o to, že byste nábytkem rušili své blízké.

Botník Topix

Skvěle ladící s dalšími kousky nábytku

Botník Topix skvěle ladí s ostatními kousky nábytku ze stejné kolekce, takže si můžete pořídit kompletní sadu nábytku od téhož výrobce. Pokud máte v obývacím pokoji již nějaké dřevěné nebo světlé prvky, botník Topix bude s nimi skvěle sladit a vytvoří tak elegantní a moderní atmosféru.

Podsedák není součástí balení. K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík navlhčený jemným čistícím prostředkem.

Botník Topix detail

Pokud hledáte praktický a elegantní botník, botník Topix je pro vás tou správnou volbou. Jeho rozměry jsou ideální pro menší i větší vstupy a jeho vzhled se skvěle hodí do moderních interiérů.

Zde najdete botník Topix v našem obchodě.