Novel sedací polštář – pohodlný doplněk pro relaxaci na sedací soupravě


Novel sedací polštář – pohodlný doplněk pro relaxaci

Sedací polštář Novel je moderní doplněk do vaší domácnosti, který vám umožní cítit se pohodlně a uvolněně v každé situaci. Polštář je naplněný kvalitními materiály, takže si užijete komfortní podporu při tvrdé nebo příliš měkké sedačce.

Příznivé rozměry

Novel sedací polštář má příznivé rozměry 38/38 cm, což z něj dělá ideální doplněk pro vaši sedací soupravu. Velikost je dostačující pro sedění i ležení, takže si ho můžete užít naplno jakkoli se vám zlíbí.

Pořiďte si ho ve šedé barvě

Kombinace šedé barvy s moderním designem polštáře dělá z Novel ideální doplněk do každého interiéru. Díky tomu, že je to jednobarevný polštář, zachovává jednotný styl. Navíc je šedá barva snadno kombinovatelná s dalšími barvami v domácnosti.

Za KS

Novel sedací polštář je k dostání za skvělou cenu a to za 385 Kč. Za tuto cenu získáte moderní a pohodlný doplněk pro váš domov, který značně zpříjemní vaše chvíle strávené na sedačce.

Novel sedací polštář

Kvalitní materiály pro maximální pohodlí

Novel sedací polštář je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou pro váš pohodlný pocit při sedení velmi důležité. Díky použití kvalitních materiálů vám polštář poskytne maximální pohodlí, podporu a co je nejdůležitější, minimální únavu při sedení nebo ležení.

Objednejte Novel sedací polštář ještě dnes

Zkuste Novel sedací polštář ještě dnes a uvidíte, jak příjemné a pohodlné je sedět na něm. Novel polštář si můžete objednat zde a těšit se na pohodlné doplňky do vaší domácnosti.