Nově příchozí: Dubový jídelní stůl Delgado s černou podnoží v rozměru 200 x 90 cm!


Kombinace kvalitních materiálů

Jídelní stůl Delgado je vyroben z masivního dubu a jeho deskou o rozměrech 200 x 90 cm vynikne jeho krása a kvalita. Dub je trvanlivý materiál, který je známý svou tvrdostí a odolností. Díky jeho povrchu připomínajícímu oblázky vynikne jeho rustikální styl.

Kombinace s černou podnoží z lakovaného kovu jej ale zároveň zmodernizuje a nadčasově propojí do interiéru. Stůl Delgado se tak stane výrazným prvkem vašeho interiéru.

Prostor pro celou rodinu

Stůl Delgado nabízí dostatek prostoru pro vaši rodinu či přátele. Rozměry 200 x 90 cm jsou ideální pro až osm osob. Jeho výška 76 cm je pak přizpůsobena běžné výšce židlí.

Je tak ideálním místem pro setkávání celé rodiny při společných snídaních, obědech a večeřích.

Zákazníci našli tento stůl také zde!

Chcete si tento stůl zakoupit? Objednejte si ho na www.sidonia.cz!

Tento dubový jídelní stůl Delgado si můžete jednoduše objednat z pohodlí vašeho domova. Výrobce tohoto stolu je Sidonia, specialista na nábytek pro Váš interiér.

Při objednávce nezapomeňte zkontrolovat podmínky zakázkové výroby, které najdete v Obchodních podmínkách.

Výhodou tohoto stolu je:

  • kombinace trvanlivých materiálů
  • moderní design
  • dostatek místa pro celou rodinu
  • možnost objednání z domova v e-shopu na www.sidonia.cz

Dubový jídelní stůl Delgado s černou podnoží

Jeden zákazník na tento dubový jídelní stůl uvedl: „Jsem nadšená z tohoto stolu! Vypadá skvěle v naší jídelně a je to ideální místo pro setkávání celé rodiny. Navíc jsme si ho mohli jednoduše objednat na e-shopu, což bylo velmi pohodlné.“

Nenechte si ujít tuto příležitost a pořiďte si kvalitní dubový jídelní stůl Delgado s černou podnoží do vašeho interiéru.