Nejlepší přenosné dětské postýlky pro snadné cestování s malými dětmi


Nejlepší přenosné dětské postýlky

Cestování s malými dětmi je často stresující zkušenost. Naštěstí existuje spousta přenosných dětských postýlek, které vám mohou pomoci snadno a pohodlně cestovat. Níže přinášíme seznam nejlepších přenosných dětských postýlek, které jsou k dispozici na trhu.

1. BABYBJORN Travel Cot Light

BABYBJORN Travel Cot Light je skvělou volbou pro rodiče, kteří cestují. Je to lehká postýlka, která je snadno přenositelná, lehce se sbalí a zabalí. Má odnímatelný matrac a měkkou konstrukci, která poskytuje dostatečnou pohodlí pro váš malý dítě. Má také poutko na ruce, které vám umožní snadno přenášet postýlku.

2. Graco Pack ‚n Play Playard On The Go

Graco Pack ‚n Play Playard On The Go je kompaktní a lehká postýlka, která je ideální pro cestování. Má skládací design, takže je snadno přenosná a má také přenosnou tašku, takže ji můžete snadno přenášet. Má také měkkou matraci, která poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí pro vaše dítě.

3. KidCo Peapod Travel Bed

KidCo Peapod Travel Bed je skvělá volba pro rodiny, které cestují. Je to lehká postýlka, která je snadno přenositelná a má také skládací design, který vám umožní snadno ji sbalit a zabalit. Má měkkou matraci, která poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí pro vaše dítě, a má také odnímatelný závěs, který je skvělý pro venkovní aktivity.

4. Guava Family Lotus Everywhere Crib

Guava Family Lotus Everywhere Crib je další skvělou volbou pro rodiče, kteří cestují. Je to lehká postýlka, která je snadno přenositelná a má také skládací design, který vám umožní snadno ji sbalit a zabalit. Má také měkkou matraci, která poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí pro vaše dítě.

5. Fisher-Price Rock ‚N Play Portable Bassinet

Fisher-Price Rock ‚N Play Portable Bassinet je další skvělou volbou pro rodiče, kteří cestují. Má skládací design, který vám umožňuje snadno sbalit a zabalit postýlku a má také přenosnou tašku, takže ji můžete snadno přenášet. Má také měkkou matraci, která poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí pro vaše dítě.

6. Summer Infant Pop ‚N Play Ultimate Playard

Summer Infant Pop ‚N Play Ultimate Playard je vynikající volbou pro rodiče, kteří cestují. Je to lehká postýlka, která má skládací design, který vám umožňuje snadno ji sbalit a zabalit. Má také měkkou matraci, která poskytuje dostatečnou podporu a pohodlí pro vaše dítě.

Závěr

Výše uvedený seznam je nejlepšími přenosnými dětskými postýlkami na trhu. Všechny jsou lehké, snadno přenosné a zabírají malý prostor. Pokud hledáte postýlku pro snadné cestování se svým malým dítětem, určitě byste měli vyzkoušet jeden z výše uvedených produktů. Pokud hledáte další pomůcky pro cestování s dětmi, nezapomeňte navštívit ATcomplet.cz a získat další skvělé tipy.