Luxusní koberec Zuiver Hilton v žluto-šedém provedení s průměrem 240 cm


Potřebuje váš interiér vzpruhu?

Cítíte, že váš interiér potřebuje vzpruhu? Pak se jistě poohlédněte mezi doplňky od holandské značky Zuiver. Nejen, že svým nápaditým designem splní estetickou funkci, potěší i vysokou praktičností.

Protiskluzový koberec z kolekce Hilton

Protiskluzový koberec z kolekce Hilton je toho zářným příkladem. Vyroben je z kombinace polyesteru a polypropylenu, díky které se pyšní snadnou údržbou i měkkostí vláken. Pokud tedy hledáte kus, který se s vámi bude snadno starat a bude vám sloužit dlouhé roky, máme pro vás skvělou zprávu – právě jste ho našli!

Vyberte si koberec, který zaujme na první pohled

Značka Zuiver se s každou novou kolekcí snaží přinášet nové a zajímavé kousky, které zaujmou na první pohled. A stejně tomu není ani v případě kobereců. Nabízíme Vám nádherný koberec Zuiver Hilton s průměrem 240 cm, který je nejen krásný na pohled, ale i praktický na použití.

Zluto-šedá barva koberečku dodá nádych luxusu

Zuiver Hilton je k dostání v atraktivní zluto-šedé barvě, která dodá vašemu bydlení elegantní nádech luxusu. A co je důležité? Vynikající kvalitou, kterou nabízí pouze značka Zuiver. Do všech pokojů se bude hodit a navíc se bude snadno sladit s vaším nábytkem.

koberec Zuiver Hilton

Provedení koberečku Zuiver Hilton

Kobereček Zuiver Hilton je vyroben ze 70% polyesteru a 30% polypropylenu. Díky této kombinaci materiálů se vyznačuje vysokou odolností a snadnou údržbou. Kobereček je protiskluzový, takže se nemusíte obávat, že by mohl uklouznout. Celkově si řekněme, že jde o kobereček, který je kombinací krásy a praktičnosti.

Po velkém úspěchu v kolekci se rychle vyprodává

Nemusíte být dekoratér, abyste pochopili, že koberec Zuiver Hilton je skutečně nádherný kousek. Jeho velký úspěch v kolekci ale nese své plody a najdete ho tak již pouze u některých prodejců. Pokud vás tedy zaujal, nenechte ho utéct a klikněte na odkaz, který najdete níže.

Odkaz na koberec Zuiver Hilton

Tak neváhejte a vyberte si koberec, který dokonale padne do vašeho bydlení. Splňte si sen o dokonalém interiéru s koberečky od značky Zuiver!