Expedo TAPIO posuvné dveře s tichým dojezdem – bílá barva, rozměry 86x205x1,6 cm


Expedo TAPIO – posuvné dveře jaké chcete

Vyrobeno z prvotřídního materiálu

Pokud hledáte kvalitní a moderní dveře, máme pro vás skvělou volbu. Jsou to Expedo TAPIO – posuvné dveře s tichým dojezdem a bílou barvou. Tyto dveře jsou vyrobeny z prvotřídního materiálu, což zaručuje jejich vysokou kvalitu a odolnost.

Vybírejte ze tří šířkových parametrů

Expedo TAPIO nabízí výběr ze tří šířkových parametrů, takže si můžete být jisti, že najdete ideální velikost pro váš interiér. Tyto dveře jsou vhodné pro místnosti s výškou stropu od 206 cm do 260 cm.

Vybírejte ze čtyř nádherných dekorů

Další výhodou Expedo TAPIO je výběr ze čtyř nádherných dekorů. Pokud hledáte modernější vzhled, můžete si vybrat dekor dub sonoma nebo dekor bílý. Pokud preferujete více klasický styl, doporučujeme dekor dub Winchester nebo dekor teak.

Zrcadlo do designu

Největším klenotem Expedo TAPIO je zrcadlo, které krásně doplňuje design dveří. Je umístěno v horní části dveří, což umožňuje maximální využití světla v místnosti.

Shrnutí: Posuvné dveře výběr ze tří šířkových parametrů, výběr ze čtyř dekorů, zrcadlo

Expedo TAPIO posuvné dveře jsou nejen krásné, ale také praktické. Díky tomu, že se jedná o posuvné dveře, máte více prostoru v místnosti. S tichým dojezdem nemusíte mít obavy z hlukových rušení, které by vám mohly kazit zážitek z vašeho interiéru.

Pokud máte zájem o tyto skvělé dveře, můžete je zakoupit na sidonia.cz. Jsou to skvělé dveře pro vaše bydlení, které vás nezklamou.

Použité materiály: LTD

Expedo TAPIO posuvné dveře

Expedo TAPIO posuvné dveře