Bílá Idze komoda FRIDA 02 o šířce 135 cm – praktické a stylové úložné řešení pro váš domov


Úvod

Nemáte kam uložit ložní prádlo nebo důležité dokumenty? Komoda FRIDA zapadne téměř do jakéhokoliv stylu interiéru, podtrhne především minimalistické prostory, své místo si najde i v klasickém aranžmá. Její vzhled je jednoduchý – skvěle se hodí do místností, které ladíte do světlých odstínů, doplňují jej PVC madla ve stříbrné barvě.

Na této odkazové adrese https://www.interierio.cz/produkt/idze-komoda-frida-02-135-cm-bila se můžete podívat na podrobnější informace o této komodě.

Vzhled a design

Nahoře se nachází odolná bílá 16 mm lamino deska, na niž můžete umístit různé dekorace, přímo vybízí k dekorování za pomocí květin nebo okrasných kamenů! Na eleganci komodě dodávají drobné nožičky. Můžete ji umístit do obývacího pokoje k ladící stěně nebo do ložnice.

Úložný prostor

Obsahuje spoustu úložného prostoru. Máte možnost uložit své oblečení, pracovní pomůcky, ručníky, či důležité dokumentu do čtyř objemných šuplíků. Za úhlednými dvířky se skrývá rozsáhlý prostor členěný dvěmi policemi na tři části, které jsou ideální na šanony. Můžete do nich skrýt cokoliv, co potřebujete schovat před zraky návštěv. Skvělá organizace prostoru vám umožňuje od sebe věci přehledně oddělit a zároveň vás prostorově nelimituje.

Specifikace produktu

Hrana částečně zakončena ABS dýhou

PVC madla

Ideální do minimalistických prostor

Zorganizovaná plocha pro uložení předmětů

K dispozici ve vícero variantách

Závěr

Bílá Idze komoda FRIDA 02 o šířce 135 cm je praktickým a stylovým řešením pro váš domov. Její jednoduchý design a možnost skladování věcí v šuplících a policích uspokojí nejen minimalistické zájmy, ale propadne se vám také do klasického interiéru. Díky PVC madlům je komoda velmi snadno přenositelná a umístění v místnosti již do budoucna není nutné. Pokud hledáte kvalitní a užitečný kus nábytku, vyberte si bílou Idze komodu FRIDA 02!